Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

Ningbo Anyo Import & Export Co., Ltd. Fabrika turu

iyi kalite Karbon Bileşimi Potansiyometresi satış için
iyi kalite Karbon Bileşimi Potansiyometresi satış için
Zaman uçuyor, 2005 yılında Ningbo'da ilk tanıştığımız zamanı hatırlıyorum. Sizinle ve ekibinizle çok mutlu oluyorum. Desteğiniz için teşekkürler ve gelecek yılları birlikte dört gözle bekleyelim.

—— Bay Halit vergili

Eşten arkadaşa, mallarınız ve hizmetleriniz için her zaman bana sürpriz yapıyorsunuz. Bunu çok takdir ediyoruz. Bu arada, salamura balık sosu çok güzel. Yemek pişirme becerilerime tekrar güveniyorum. Bir dahaki sefere güveç tarihini unutma.

—— Bayan Nathalie Kruse

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Hungyun Elektronik, yüksek kalitede farklı türlerde potansiyometre üretme ve geliştirme konusunda profesyonel ve teknoloji yeniliği ile doludur. Şirketin kendi markası . İşte üretim hattını gösterir. Ayrıca fabrikamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz.

 • OEM / ODM
  Fabrikalarımız bölgede profesyonel ve OEM / ODM / OBM yeteneğine sahip.

  Ningbo Helishun Electron Co., Ltd.is, Doğu Denizi'nin sahil şeridindeki Grand East limanında bulunan Ningbo City'de bulunmaktadır. Araştırma, geliştirme ve röle üretiminde uzmanlaşmıştır ve röle pazarında önemli bir rol oynamaktadır. Tescilli markasıdır.

 • Ar-Ge
  Fabrikalarımızın çoğu otomasyon cihazlarını kendileri tarafından satın aldı veya geliştirdi. Aşağıda bazı ekipmanlar resimleri verilmiştir:

İletişim bilgileri
Ningbo Anyo Import & Export Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Roy Zhang

Tel: 86-574-56807757

Faks: 86-574-55844980

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)