Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerTerminal Bloğu Bağlayıcısı

Elektrikli Ev Aletleri İçin Özelleştirilmiş Tek Pitch PCB Terminal Bloğu Bağlayıcısı 5.0mm Renk

iyi kalite Karbon Bileşimi Potansiyometresi satış için
iyi kalite Karbon Bileşimi Potansiyometresi satış için
Zaman uçuyor, 2005 yılında Ningbo'da ilk tanıştığımız zamanı hatırlıyorum. Sizinle ve ekibinizle çok mutlu oluyorum. Desteğiniz için teşekkürler ve gelecek yılları birlikte dört gözle bekleyelim.

—— Bay Halit vergili

Eşten arkadaşa, mallarınız ve hizmetleriniz için her zaman bana sürpriz yapıyorsunuz. Bunu çok takdir ediyoruz. Bu arada, salamura balık sosu çok güzel. Yemek pişirme becerilerime tekrar güveniyorum. Bir dahaki sefere güveç tarihini unutma.

—— Bayan Nathalie Kruse

Ben sohbet şimdi

Elektrikli Ev Aletleri İçin Özelleştirilmiş Tek Pitch PCB Terminal Bloğu Bağlayıcısı 5.0mm Renk

Çin Elektrikli Ev Aletleri İçin Özelleştirilmiş Tek Pitch PCB Terminal Bloğu Bağlayıcısı 5.0mm Renk Tedarikçi
Elektrikli Ev Aletleri İçin Özelleştirilmiş Tek Pitch PCB Terminal Bloğu Bağlayıcısı 5.0mm Renk Tedarikçi Elektrikli Ev Aletleri İçin Özelleştirilmiş Tek Pitch PCB Terminal Bloğu Bağlayıcısı 5.0mm Renk Tedarikçi Elektrikli Ev Aletleri İçin Özelleştirilmiş Tek Pitch PCB Terminal Bloğu Bağlayıcısı 5.0mm Renk Tedarikçi

Büyük resim :  Elektrikli Ev Aletleri İçin Özelleştirilmiş Tek Pitch PCB Terminal Bloğu Bağlayıcısı 5.0mm Renk

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: KAIFENG
Sertifika: IEC60998 UL1059 standards
Model numarası: KF301V-5.0

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 500pcs
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: özelleştirilmiş karton
Teslim süresi: 8-10 iş günü
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 30000pcs günlük
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
diğer adı: Elektronik konektörler Konut: PA66 (UL94V-0)
Kamış: Fosforlu bronz, Ni kaplamalı veya paslanmaz çelik pin Header: Pirinç, Kalay kaplı
Vidalar: M2.5, Çelik, Çinko kaplama Renk: özelleştirilmiş

Özelleştirilmiş renk ile 5.0mm tek zift PCB terminal bloğu konektörü

Açıklama:

PCB klemensleri, PCB'lere monte edilen ve iki veya daha fazla kabloyu birbirine sabitleyen modüler, yalıtılmış cihazlardır. Terminal blokları, telleri sabitlemek ve / veya sonlandırmak için kullanılır ve en basit haliyle, uzun bir şerit içinde düzenlenen birkaç ayrı terminalden oluşur. Terminaller, kabloları bir toprağa bağlamak için veya elektrik anahtarları ve prizleri ana şebekeye bağlamak için elektrik gücü durumunda kullanışlıdır.

Terminal gövdeleri tipik olarak, kullanım için amaçlanan tel ile aynı genleşme katsayısına sahip bir bakır alaşımı içerir. Bu, farklı genleşme oranları nedeniyle gevşemeyi engellemekle kalmaz, aynı zamanda iki farklı metal arasındaki elektrolitik etkinin neden olduğu korozyonu da azaltır.

Diğer konnektör tipleri ile karşılaştırıldığında, klemensler maliyet açısından düşüktür. Ayrıca, standart el aletleri ile tellerin veya ekipmanın değiştirilmesine izin vererek sahada yeniden kullanılabilir. Genellikle tellerin uçlarına uygulanacak özel bir bağlantı konnektörü gereksinimini ortadan kaldırır .

Uygulamalar:

Terminal blokları, 240 volt güç kaynağına ihtiyaç duyan hemen hemen tüm elektrikli cihazlarda kullanılır.

Elektrik ve mekanik:

Voltaj derecesi 300V (UL), 250V (IEC)
Güncel Beğeni 12A, 17.5A
Yalıtım direnci 500 milyon | ¸ / DC500V
Dayanma gerilimi AC2000V / 1dk
Tel aralığı 22-14AWG 2,5mm²
Şerit uzunluğu 4.5-5mm
dönme momenti 0.4Nm (3.54Lb.in)
Çalışma sıcaklığı -40 ℃ ~ 105 ℃
Lehim sıcaklığı 250 ℃ ± 5 ℃ / 5S

Boyut (mm):

N = Kutup sayısı
Dim P = (N-1) * 5.0
Dim L = N * 5.0
Dim P Dim L
2-6P 0.10 ± 0.15 ±
7-12P 0.20 ± 0.20 ±
13-18P 0.25 ± 0.30 ±
19-24P 0.30 ± 0.40 ±

Terminal blokları seçim kılavuzu:

Bloklar arasındaki fark, yanlış tip kullanılıyorsa veya doğru şekilde bağlanmamışsa sorunlara yol açabilir. Aşağıdaki tavsiyeyi takip edin:
Ne tür bir bağlantı gerektirdiğini görmek için üzerinde çalıştığınız elektrikli ekipmana bakın; normalde vidalı veya fişli bir bağlantıya sahip olursunuz. Vidalı kablolar terminal bloğunun içine yerleştirilir ve yerine vidalanırlar ve bunlar yüksek voltaj koruması gerektirmeyen ekipmanlarda en yaygın olanlardır. Vidalı bağlantıdaki bir varyasyon, bir yay mekanizması ile yerinde tutulur. Bu konektör iş için harcanan süreyi azaltabilir, çünkü vidayı çıkarmak ve değiştirmek yerine sadece yerine klipsleyin.

Bir plug-in bağlantı telin sonunda bir erkek terminali vardır. Bu terminal, terminal bloğundaki dişi bağlantı noktasına bağlanır ve güvenli bir bağlantı oluşturur. Geçmeli bloklar, otomobillerin sigorta kutularında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Gerekli bağlantı türünü öğrendikten sonra, gereksinimlerinize uygun bir terminal bloğu bulmanız gerekir. Bağlantı için hangi boşluğa sahip olduğunuzu ve kaç tane kabloya bağlanmanız gerektiğini düşünün. Terminal blokları çeşitli şekillerde ve boyutlarda temin edilir, böylece ihtiyaçlarınız için uygun olanı bulabilmeniz gerekir.

Doğru derecelendirmeyi kesin. 3A, 5A, 15A veya 30A terminal blokları geniş çapta kullanılabilir ve en güçlü ekipmanın çalışmasına izin vermek için gerçekleştireceği en yüksek akım seviyesini karşılayan ürünü satın almak isteyeceksiniz.

İletişim bilgileri
Ningbo Anyo Import & Export Co., Ltd.

İlgili kişi: admin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)