Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

Ningbo Anyo Import & Export Co., Ltd.

iyi kalite Karbon Bileşimi Potansiyometresi satış için
iyi kalite Karbon Bileşimi Potansiyometresi satış için
Zaman uçuyor, 2005 yılında Ningbo'da ilk tanıştığımız zamanı hatırlıyorum. Sizinle ve ekibinizle çok mutlu oluyorum. Desteğiniz için teşekkürler ve gelecek yılları birlikte dört gözle bekleyelim.

—— Bay Halit vergili

Eşten arkadaşa, mallarınız ve hizmetleriniz için her zaman bana sürpriz yapıyorsunuz. Bunu çok takdir ediyoruz. Bu arada, salamura balık sosu çok güzel. Yemek pişirme becerilerime tekrar güveniyorum. Bir dahaki sefere güveç tarihini unutma.

—— Bayan Nathalie Kruse

Ben sohbet şimdi

Ningbo Anyo Import & Export Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Ningbo Anyo Import & Export Co., Ltd. Ningbo Anyo Import & Export Co., Ltd. Ningbo Anyo Import & Export Co., Ltd. Ningbo Anyo Import & Export Co., Ltd. Ningbo Anyo Import & Export Co., Ltd. Ningbo Anyo Import & Export Co., Ltd. Ningbo Anyo Import & Export Co., Ltd. Ningbo Anyo Import & Export Co., Ltd. Ningbo Anyo Import & Export Co., Ltd. Ningbo Anyo Import & Export Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
<-Video Images->

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : ANYO
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 1000000-2000000
Yıl kurulan : 2012
İhracat p.c : 90% - 100%

ANYO, elektronik bileşenlerin lider tedarikçisidir. 2012 yılında, Ningbo (ShangHai yakın) merkezli kuruldu. Kuruluştan önce , EMDAŞ ELEKTRONİK'in Türkiye genel başkan yardımcısıydık. Kaliteli, hızlı, kolay sipariş, kısa teslim süresi ve ücretsiz teknik yardımla her zaman kaliteli ürünleri elde ediyoruz.

Biz profesyonel ve farklı potansiyometre çeşitleri geliştirmek için yeteneğine sahip kendi karbon potansiyometre fabrikası var. Yapı için kendi ticari markamız ve patent mektubumuz bulunmaktadır.

Mesleğimizi göstermek için bir platform olan her müşteri ziyaretine değer veriyoruz. Çünkü kurumsal felsefemiz, sadece iş değil, sizinle arkadaş olmaktır.

Piyasa trendini bilmek ve müşterilerimize pazarlarını genişletmek ve onlara daha iyi hizmet vermek için yardımcı olma becerisini kazanmak için en önemli olan profesyonel elektronik bileşenler fuarlarına katılıyoruz.

ANYO her zaman kalite peşinde, nicelik değil. Kaliteyi sağlamak için sadece kalifiye tedarikçilerle işbirliği yapıyoruz. Ayrıca, QC ekibimiz yüklemeden önce tüm gönderileri kontrol edecektir.

İletişim bilgileri
Ningbo Anyo Import & Export Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Roy Zhang

Tel: 86 574 56807757

Faks: 86-574-55844980

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)